תרומה לקהילה

כחברת תובלת האקספרס המובילה בעולם מקבוצת אף.סי (פליינג קרגו) אקספרס בע"מ אנחנו מיישמים את המומחיות ורוח החדשנות בשירותים שלנו כדי לענות על צרכי האוכלוסייה המשתנים. 
מתוך אמונה כי ליבו של כל ארגון הוא האדם, בין אם בארגון עצמו או בסביבה העסקית שלו, אנו שמחים להעניק את ההזדמנויות והמשאבים "לתת בחזרה" לקהילה באמצעות תכנית FedEx cares .
חברת FedEx העולמית מפעילה כבר 11 שנים את תכנית FedEx Cares - יוזמה חברתית עולמית במסגרתה מתנדבים עובדי החברה בפעילויות למען הקהילה במגוון תחומים,

ביניהם חלוקת מזון לנזקקים, חינוך ושמירה על איכות הסביבה. באמצעות הרשת הגלובלית שלה, מעניקה FedEx Express משאבים ושירותים ליותר מ-200 קהילות ברחבי העולם

ובכך יוצרת הזדמנויות לשיפור איכות החיים ולהעמקת הקשר בין עובדי החברה לקהילות המקומיות להן הם נותנים שירות.

FedEx Express בישראל, משתתפת בתוכנית זו כבר מספר שנים ופועלת כדי להרחיב את תרומתה לקהילה בתחומים נוספים. בשנה האחרונה ביצעה מס' יוזמות התנדבותיות למען הקהילה ביניהם:

ניקוי חוף ניצנים- 10.10.16

במהלך הקיץ החם אחת הפעילויות האהובות על משפחות ישראליות הוא בילוי בחוף הים. למרבה הצער בסוף עונת הרחצה נשארות כמויות גדולות של פסולת בחוף שנסחפות לים ומזיקות לבעלי החיים והצמחים באזור.

ב-Express FedEx בישראל מאמינים לא רק במערכת יחסים בריאה בין אדם לחברו, אלא גם בין אדם לסביבתו, ולכן החלטנו לקיים יום ניקיון חופים ב "חוף ניצנים". זאת באמצעות שיתוף פעולה עם המועצה האזורית חוף אשקלון.

במהלך אותו יום ניקו העובדים את החוף וקו המים ובכך העלו את המודעות לשמירה על איכות הסביבה והחופים בישראל.

 

אריזה וחלוקת מזון לנזקקים לקראת חג פסח 2016-  15.3.16

הפעילות התקיימה בהאנגר בתל אביב במסגרת "יום המעשים הטובים" בשיתוף פעולה עם עמותת "רוח טובה" שתפקידה לאתר מתנדבים ולקשר אותם למי שזקוק לעזרה.
נארזו ונשלחו ארגזים מלאים במוצרי בסיס למשפחות נזקקות שאותרו על ידי משרדי הרווחה.

 

 

צביעה וחידוש מתנ"ס ילדים-  15.3.16

הפעילות התקיימה במתנ"ס ויצו ברמת השרון במסגרת "יום המעשים הטובים" בשיתוף פעולה עם עמותת "רוח טובה". עובדי החברה שיפצו וצבעו את קירות וחצר המתנ"ס והחזירו לו את הצבעוניות והשמחה עבור הילדים.

 

 תמיכה שנתית למרכז הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית- השרון 28.3.16

באירוע ההתרמה השנתי של המרכז לסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית- סניף השרון נאסף ציוד מגוון כתרומה למטופלי המרכז. הציוד כולל ריהוט בית כבד, כלי מטבח ומזון. עובדי FedEx נרתמו לאיסוף והחזרת הציוד מ-8 נקודות שונות ברחבי הארץ, מחוץ לשעות העבודה. מעבר לכך במהלך השנה נרתמים הבלדרים באופן שוטף לקריאות שינוע והובלה של ציוד וחבילות עבור עובדות המרכז.

 

 

 

צרו עמנו קשר
מרכז שירות הלקוחות שלנו זמין עבורך חמישה ימים בשבוע. באפשרותך גם לקבל תמיכה טכנית לאתר ולפנות באופן ישיר למחלקות החברה.משלוחי יבוא